نام برندگان مسابقه «خفن استریپ» و فهرستی از تمام شرکت کنندگان و تعداد پاسخ های ارسال شده هریک برای شماره ۳۰۰۰۷۲۲۵۲ در این صفحه نمایش داده شده است.
ادامه ی این صفحه را ببینید ↓
logo-khafan-web-new

برندگان مسابقات ۱۸۷ تا ۲۳۱ (۱۵ مسابقه پایانی):

۰۹۳۹۱۰۰۰۸۶۱ / سید علیرضا نقوی زاده / ابوالفضل بقایی فرد / ۰۹۱۵۱۰۰۰۷۶۸ / مجتبی پردل / مصطفی نادروردی / مسعود  ادیب / هاشم باغیاری / رویا کیهانی / ۰۹۳۹۰۰۰۰۶۷۰ / قاسمی / نسرین سادات حسن زاده / سید مهدی حسینیان / ابراهیم جمیلی / حسین رشید نژاد.

* جوایز نقدی این برندگان، به شماره کارت پیامک شده از تلفن همراهشان واریز خواهدشد.

* مخاطبانی که با ذکر نام معرفی شده اند، در پیامک های دریافتی قبلا خود را معرفی کرده بودند و مخاطبانی که بدون نام هستند، علاوه بر ارسال شماره کارت بانکی، لازم است نام و نام خانوادگی شان را به شماره ۳۰۰۰۷۲۲۵۲ پیامک کنند.

* با کلیک روی تصویر زیر، جزییات بیشتری درباره ۱۵ برنده آخر خفن استریپ و معرفی سه نفر از بزرگان خفن استریپ را ببینید. (این مجموعه برای چاپ در روزنامه دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ آماده شده بود که به دلیل محدودیت فضای صفحه، انتشار آن به سال جدید موکول شد)

بزرگان خفن استریپ (شرکت کنندگانی که بیش از ۲۲۰ پیامک برای این مسابقه ارسال کرده بودند) در روزنامه خراسان معرفی شدند.

اما طبق قولی که به مخاطبان مسابقه خفن استریپ داده شده بود، مقرر شد تمهیداتی در نظر گرفته شود تا هریک از مخاطبان بدانند که چند بار در مسابقه خفن استریپ شرکت کرده اند.

فایلی که نشان دهنده ی تعداد پیامک های هر مخاطب در مسابقه خفن استریپ است، تهیه شده است.

برای مشاهده این فایل با فرمت PDF اینجا کلیک کنید

و برای مشاهده همین فایل با فرمت اکسل اینجا کلیک کنید.

* برای دیدن «فایل های اکسل» به برنامه میکروسافت اکسل(یا برنامه های مشابه) نیاز دارید و برای دیدن «فایل های پی دی اف» به برنامه ادوبی ریدر(یا برنامه های مشابه) نیاز دارید.
* برای حفظ حریم شخصی مخاطبان، در تمام فایل ها، شماره موبایل ها «با تبدیل شدن ارقام وسط به صفر» درج شده است. مثلا شماره ۰۹۳۱۲۳۴۵۶۷۸ به صورت ۹۳۱۲۰۰۰۶۷۸ درج شده است.