مسابقه های خفن استریپ فقط از طریق «روزنامه خراسان» قابل مشاهده است. وب سایت این روزنامه، کلیه مطالب چاپ شده روزنامه را به صورت «نسخه متنی» و «نسخه پی دی اف» در دسترس علاقمندانی که به هر دلیلی به کاغذ روزنامه دسترسی ندارند، خواهد گذاشت.
برای ورود به وب سایت روزنامه خراسان «اینجا» کلیک کنید.
ادامه ی این صفحه را ببینید ↓
logo-khafan-web-new
khafan-page
مسابقه «خفن استریپ» عموما دوبار در هفته (روزهای دوشنبه و پنجشنبه) در صفحه ی «همشهری سلام» از ضمیمه «زندگی سلام» روزنامه خراسان منتشر می شود. دسترسی به این مسابقه از طریق نسخه کاغذی در سراسر کشور مقدور است. برای دسترسی به خفن استریپ از طریق وب سایت روزنامه خراسان، به این روش عمل کنید:
در قسمت بالای وب سایت روزنامه خراسان، روی زبانه ی ضمیمه «زندگی سلام» و سپس صفحه «همشهری سلام» کلیک کنید و سپس بین مطالب صفحه روزنامه، روی کادر «خفن استریپ» کلیک کنید.
* در صورتی که تصاویر وضوح کافی را برای پاسخدهی ندارند، به جای کلیک کردن روی کادر خفن استریپ، روی گزینه قرمزرنگ PDF (بالای صفحه ای که خفن استریپ در آن منتشر شده) کلیک کنید تا تمام صفحات ضمیمه «زندگی سلام» را به صورت کوچک ببینید. روی صفحه آخر(همشهری سلام) کلیک کنید تا نسخه پی دی اف این صفحه در دستگاهتان ذخیره شود و بتوانید خفن استریپ را با تمام مطالب دیگر صفحه اش دانلود کنید.
* در صورتی که نیاز به آرشیو خفن استریپ های قبلی دارید، پس از ورود به زبانه ضمیمه «زندگی سلام» در پایین صفحه روی گزینه «آرشیو» کلیک کنید تا به تمام ضمائم «زندگی سلام» در تاریخ های مختلف دسترسی پیدا کنید. سپس با انتخاب تاریخ مورد نظر و انجام روال بالا، به خفن استریپ منتشر شده در تاریخ دلخواهتان دست پیدا کنید.