فیلم فینال جشنواره مسابقات منطقی ایران در حال تکثیر است

dvd-tabligh-webفیلم فینال جشنواره مسابقات منطقی ایران از مدیریت ارتباطات موسسه همشهری تحویل گرفته شد و در مراحل چاپ و تکثیر است.

 ضمن پوزش از تمامی سفارش دهندگان فیلم اعلام می شود که شنبه ۸آذرماه، فیلم از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی سفارش دهندگان ارسال خواهدشد.

به منظور بالا بردن دقت در ارسال مرسوله ها و به دلیل ناخوانا بودن برخی آدرس های ثبت شده در فرم پرشده در روز فینال، طی روزهای آینده پیامکی از شماره ۳۰۰۰۶۱۷۰ برای سفارش دهندگان ارسال خواهد شد و طی آن مجددا درخواست آدرس دقیق و کدپستی۱۰رقمی خواهدشد. خواهشمندیم در پاسخ به این پیامک، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق پیامک کنید تا مشکلی در دریافت مرسوله نداشته باشید.

سفارش دهندگانی که به هر دلیلی تا ۱۵ آذرماه مرسوله را دریافت نکنند می توانند مراتب را از طریق بخش نظرات همین وب سایت یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۶۱۷۰ یا از طریق تلفن های مجله «همشهری بچه ها» پیگیری نمایند تا کدرهگیری پیشتاز مرسوله به آنان اعلام شود.

افرادی که به هر دلیلی برای دریافت فیلم ثبت نام نکرده اند هم می توانند با پیگیری از طریق وب سایت و تلفن، نسخه ای از فیلم را سفارش دهند تا در دستور ارسال قرار گیرد.

مجددا از تاخیر پیش آمده که به دلیل تغییرات مدیریتی موسسه همشهری و دریافت دیرهنگام فیلم میکس شده از این نهاد بوده است صمیمانه از شما عذرخواهی می کنیم.

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.